NYX Professional Makeup Lip Primer podkladová báze pod rtěnku 01 Nude 3 g

TOP 5 v kategorii Podkladové báze na rty

NYX Professional Makeup Lip Primer podkladová báze pod rtěnku 01 Nude 3 g

Rtěnka NYX Professional Makeup Lip Primer krásně zvýrazní vaše rty a perfektně podtrhne denní i večerní líčení. Vlastnosti: - rty vypadají plně a zdravě - dodává rtům...
Doporučená nabídka Notino

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 273 097 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 429 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 57 153 recenzíDalší informace

3 g
Konzistence
tuhá

• , zakoupeno v Notino

vždy jsem měla problém,že se mi rty vysušily a rty vypadaly jako popraskané,nyní je mám stále krásně vláčné a rtěnka vydrží a krásně vypadá.velká spokojenost!!

3 g
Konzistence
tuhá

Vlastnosti:
- rty vypadají plně a zdravě
- dodává rtům jemný lesk
- snadno se nanášíhy

• , zakoupeno v Notino